TOTO JE VRCHOL
TEHLIARSKEHO KUMŠTU !

Vďaka svojmu prírodnému zloženiu ponúka tehla ideálny priestor pre bývanie. Jej tepelnoizolačné, akumulačné a paropriepustné schopnosti umožňujú vytvoriť v dome vynikajúcu klímu. Vhodnosť použitia tehál HELUZ s integrovaným polystyrénom pre interiéry budov overil Štátny zdravotný ústav ČR a potvrdil ich zdravotnú nezávadnosť.

Zdravé bývanie už nemusí byť výsadou len pasívnych domov s vlastnou špecifickou klímou, ale už aj bežné stavby spĺňajúce nižšie technické požiadavky normy sú rozumnou voľbou, ak chcete svojej rodine vytvoriť zdravý a pohodový domov bez vlhkosti a plesní.

Naše tehly HELUZ FAMILY v zime šetria náklady na teplo a v lete dokážu suplovať klimatizáciu. Vďaka výborným tepelnoizolačným vlastnostiam izolujú prienik zimy či tepla z vonkajšieho prostredia a udržiavajú vo vnútri stabilnú teplotu. V dome je tak v zime teplo a v lete príjemne chladno, aj bez podpory kúrením či klimatizáciou.

Znie to neuveriteľne? V Českých Budějoviciach stojí ukážkový HELUZ dom pre budúcnosť, ktorý môžete navštíviť, a na vlastnej koži vyskúšať jeho príjemnú klímu. Veľa zákazníkov nám totiž neverilo, že tam vôbec nie je klimatizácia.