TOTO JE VRCHOL
TEHLIARSKEHO KUMŠTU !

Tradičná česká značka HELUZ je symbolom kvality a vývoja moderných tehál. Svedčí o tom už štvrtá generácia tehly pre obvodové murivo z produkcie tejto značky.

PRVÁ GENERÁCIA (PLUS)

Od roku 1995 vyrába spoločnosť HELUZ tehly z radu HELUZ Plus, ktoré spĺňajú požiadavky normy na obvodové murivo bežných rodinných domov.

DRUHÁ GENERÁCIA (STI)

Tehly s označením STI (tepelnoizolačné) prišli do výroby v roku 2003. Spĺňajú bežné nároky na energeticky úsporné a zdravé bývanie.

TRETIA GENERÁCIA (FAMILY)

V roku 2009 sa začala výroba brúsených tehál HELUZ Family, ktoré majú najlepšie tepelnoizolačné vlastnosti na našom trhu, v porovnaní s ostatnými materiálmi pre jednovrstvové murivo. Spĺňajú požiadavky pre výstavbu nízkoenergetických domov bez dodatočného zatepľovania.

ŠTVRTÁ GENERÁCIA (FAMILY 2in1)

Na vrchole vývoja tehly na našom trhu od roku 2011 stojí HELUZ Family 2in1. Je patentovaným spôsobom plnená izolantom, ktorý už aj tak vynikajúce tepelno-technické vlastnosti tehly samotnej ešte vylepšuje. Izolant v podobe polystyrénových guličiek z komôrok nevypadáva a je paropriepustný.

Tehly HELUZ Family 2in1 spĺňajú požiadavky na tepelnoizolačné vlastnosti nízkoenergetických domov a pri šírke 44 a 50 cm dokonca aj pasívnych domov. Kvalitu tejto tehly potvrdzujú aj prestížne stavebnícke ocenenia a certifikáty, ktoré získala po svojom uvedení na trh.

Stavba z tehly HELUZ Family je zárukou spoľahlivosti a vysokej technickej vyspelosti.